Bc. Tlapka

Ahoj. :-) Už jsem sem na blog dlooouho nepsala, jdu to tedy napravit. Běžně se moc něčím nechlubím, dneska udělám výjimku a napíšu chlubivý článek. ;-)

Povedlo se mi totiž dokončit bakalářské studium, za což jsem na sebe právem hrdá, protože to opravdu nebylo jednoduché. Jupí! :-D

Proto tedy ten nadpis. Na čestném místě v poličce mi tu leží bakalářka i diplom a jsem spokojená. :-) A to není jediné, co se mi podařilo.

Jsem úspěšně přihlášená na inženýrské studium! :-) Už mám sestavený rozvrh a od zítřka se tvrdě učím. Cílem je vyhrát… ehm., vystudovat i inženýrské studium. :-)

Ještě něco, mám nového mazlíka… Tedy pardon, pracovně studijní nástroj. Prostě notebook. ;-) Potřebovala jsem už něco výkonnějšího, ten starší už mě nestíhal ani při psaní bakalářky. Ale ten starší si nechám, je to můj mazl…. tedy, oblíbený notebook. :-D

Proč to vlastně píšu? I když to tak třeba nevypadá, tak nechci, abyste mi záviděli. Chtěla bych, abyste si ze mě vzali příklad. Tedy raději ne ve všem. :-D Ale vzdělání je super věc, a pokud chcete v něčem uspět, jděte do toho, i kdyby vám někdo říkal, že na to nemáte. ;-)

Sdílet
Příspěvek byl publikován v rubrice Tlapčiny zápisky se štítky a jeho autorem je Tlapka. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>