Kam se poděl můj čas???

Dalo by se říci, že nedostatek času je „mé druhé já“. Už jsem o čase párkrát psala, mluvila a snažím se přijít na způsoby, jak čas získat, jak si ho udělat či ušetřit. Většinu času věnuji škole, protože mě to baví a ráda se učím (i když ne úplně všechno ;-) ). No a pak ale nezbývá čas na spoustu věcí, co bych chtěla ještě dělat.

A co je horší, nedostatek času doprovází věčná únava. I když to je u mě celkem běžné, už když jsem chodila na základku, tak jsem občas po návratu domů ulehla do postele a spala až do večera.

Co se týče školy, snažím se a výsledkem jsou plné počty bodů ze semestrálek a dobré výsledky v některých předmětech (těch, které mi jdou). Ale já bych se chtěla naučit i ty co mi nejdou. Nechci jen dělat semestrálky a další úkoly, sem tam si něco přečíst a prozkoumat. Chtěla bych pročíst (alespoň ty relativně dobře napsané) studijní materiály, některé knížky a další informace z netu.

Dále ráda čtu všeobecně, no v poslední době jsem se omezila spíš na několik málo krátkých článků na internetu, na čtení knížek bohužel opět není čas. Mám i spoustu dalších koníčků, většinou se to točí okolo vzdělávání (teď si asi myslíte, že jsem nějaká šprtka, no klidně bych byla, ale myslím, že na šprtku jsem stále ještě docela „lama“ :-D ), ale mé koníčky právě díky škole (což je taky tak napůl můj koníček) strádají. Snad je o prázdninách aspoň trochu doženu. :-)

No a o víkendech se občas najde čas na odreagování se čtením článků, občas i psaním a nebo hraním počítačových her. Jinak by mi z toho asi „jeblo“, jak se říká. :-D Aneb. prostě odpočinek je potřeba. Zvláště když má člověk tolik práce, že v týdnu spí pět hodin denně. :)

Proč mám sakra pocit, že toho (volného) času mám v životě čím dál tím méně? :(

Sdílet
Příspěvek byl publikován v rubrice Tlapčiny zápisky a jeho autorem je Tlapka. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>