Proč volím Piráty?

Rozhodla jsem se v nadcházejících volbách (2012, 2014) volit Piráty, neboli Českou Pirátskou stranu. Rozhodla jsem se tak proto, že už mě ty současné politické strany štvou, a Piráti mi připadají jako velmi nadějná strana.

Tento obrázek vydávám volně k použití. Můžete si ho stáhnout třeba na svůj profil ;-)

Dříve jsem volila dvě velké politické strany, z nichž každá mě posléze zklamala. Vkládám naděje do Pirátů a doufám, že oni moji důvěru nezklamou. Zatím si nemohu vůbec stěžovat, jejich aktivity jsou chvályhodné. :)

Proč chci volit Pirátskou stranu?

  • Piráti jsou strana složená hlavně z mladých lidí, a myslím že politika potřebuje „omladit“.
  • Piráti bojují proti „kopírovacím monopolům“ – společnostem, díky kterým máme hudbu, filmy, hry, atd. tak drahé a díky kterým jsou zatýkáni i nevinní lidé (ACTA).
  • Piráti bojují proti šmírování občanů vládou (INDECT).
  • Bojují i proti dalším nesmyslným nařízením, především od Evropské unie.
  • Respektují soukromí, ale jsou otevření (transparentní účet apod.)
  • Mohla bych pokračovat do nekonečna, více toho popisují ve svém Pirátském programu.

Piráti jsou jedna z mála politických stran, o kterých jsem zatím neslyšela vůbec nic špatného a krom toho to vypadá, že budou mít v nadcházejících volbách docela šanci, díky mnoha tisícům přiznivců v celé ČR.

Ať si říká kdo chce co chce, já jdu volit Piráty a nikdo mě od toho neodradí. Chcete zkusit nové politické myšlenky nebo prostě jen už nevíte, koho volit? Pojďme společně volit Pirátskou stranu, novou naději pro Česko! ;-)

Sdílet
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je Tlapka. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>